693563-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty – Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie na lata 2027-2029
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie na lata 2027-2029
Opis: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: (a) usługi ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, (b) usługi ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, (c) usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
Wewnętrzny identyfikator: OR-D-III.272.103.2026.AR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515400 Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: (a) usługi ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, (b) usługi ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, (c) usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.