693583-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – Dostawa energii elektrycznej dla Bialskie Wodociągi i Kanalizacja "WOD-KAN" Sp. z o.o. w 2027 roku
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej dla Bialskie Wodociągi i Kanalizacja "WOD-KAN" Sp. z o.o. w 2027 roku
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: • Skuteczne przeprowadzenie procesu zmiany sprzedawcy (do 1 stycznia 2027 r.) Zamawiający udzieli stosownego pełnomocnictwa do zgłoszenia w imieniu Zamawiającego zawartej umowy sprzedaży energii elektrycznej do operatora systemu dystrybucji (dalej oznaczonego również jako „OSD”) oraz wykonania czynności niezbędnych do przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy u OSD. • Nieprzerwana sprzedaż na rzecz Zamawiającego energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. do obiektów BWiK „WOD-KAN” Sp. z o.o. – punktów poboru energii (dalej oznaczonych także jako PPE) • Kupno od Zamawiającego w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. energii elektrycznej wytworzonej przez Zamawiającego i wprowadzonej do sieci operatora systemu dystrybucyjnego (OSD) wraz ze świadczeniem usługi bilansowania handlowego energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: • Skuteczne przeprowadzenie procesu zmiany sprzedawcy (do 1 stycznia 2027 r.) Zamawiający udzieli stosownego pełnomocnictwa do zgłoszenia w imieniu Zamawiającego zawartej umowy sprzedaży energii elektrycznej do operatora systemu dystrybucji (dalej oznaczonego również jako „OSD”) oraz wykonania czynności niezbędnych do przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy u OSD. • Nieprzerwana sprzedaż na rzecz Zamawiającego energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. do obiektów BWiK „WOD-KAN” Sp. z o.o. – punktów poboru energii (dalej oznaczonych także jako PPE) • Kupno od Zamawiającego w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. energii elektrycznej wytworzonej przez Zamawiającego i wprowadzonej do sieci operatora systemu dystrybucyjnego (OSD) wraz ze świadczeniem usługi bilansowania handlowego energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD, wytworzonej w OZE
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje opcji.