693926-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi kontroli technicznej – Wykonanie usług kominiarskich w budynkach zarządzanych przez ZBiLK Szczecin w latach 2027-2028
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie usług kominiarskich w budynkach zarządzanych przez ZBiLK Szczecin w latach 2027-2028
Opis: Wykonanie w latach 2027/2028 usług kominiarskich w zasobach Gminy Miasto Szczecin (100%) oraz Skarbu Państwa zarządzanych przez ZBiLK Szczecin w podziale na trzy części : rejon Północ, rejon Śródmieście- Niebuszewo, rejon Południe.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71356100 Usługi kontroli technicznej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71317000 Usługi doradcze w zakresie kontroli i zapobiegania zagrożeniom, 71315410 Kontrola systemu wentylacji, 90915000 Usługi czyszczenia pieców i kominów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Świadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Szczecin Północ,
Opis: Wykonanie w latach 2027/2028 usług kominiarskich w zasobie zarządzanym przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie w rejonie miasta Szczecin - Północ,
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Świadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Szczecin Śródmieście- Niebuszewo
Opis: Wykonanie w latach 2027/2028 usług kominiarskich w zasobie zarządzanym przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie w rejonie miasta Szczecin Śródmieście- Niebuszewo
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Świadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Szczecin Południe
Opis: Wykonanie w latach 2027/2028 usług kominiarskich w zasobie zarządzanym przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie w rejonie miasta Szczecin - Południe