2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa kart przedpłaconych dla uczestników działań realizowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych – Państwowy Instytut Badawczy
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kart przedpłaconych niebędących voucherami, wraz z usługami związanymi z ich obsługą, w szczególności aktywacją, zarządzaniem kartami, obsługą zgłoszeń, blokadą kart, reklamacjami oraz raportowaniem, na zasadach określonych w SWZ i OPZ (dalej: „karty”) o wartościach nominalnych i ilościach określonych przez Zamawiającego, przeznaczonych dla uczestników działań realizowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych – Państwowy Instytut Badawczy, w szczególności placówek oświatowych oraz osób zaangażowanych w badania, pilotaże lub działania upowszechniające. Karty będą wykorzystywane jako forma gratyfikacji dla placówek oświatowych, innych osób zaangażowanych w badania, pilotaże lub inne działania projektowe.
Wewnętrzny identyfikator: IBE PIB/32/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30163000 Karty płatnicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, polegającego na zamówieniu dodatkowych kart o łącznej wartości nominalnej nieprzekraczającej różnicy pomiędzy maksymalną wartością zamówienia a wartością gwarantowaną. Szczegółowe informacje zostały zawarte w dokumentacji postępowania - SWZ oraz wzorze umowy.