694002-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia medyczne – Aparat do krążenia pozaustrojowego wraz z wyposażeniem
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Aparat do krążenia pozaustrojowego wraz z wyposażeniem
Opis: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego wraz z wyposażeniem szczegółowo opisana w załącznikach do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-2-124/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Potrzeba ta wynika z narzuconego przez Ministerstwo Zdrowia sztywnego terminu realizacji zakupu oraz rozliczenia środków finansowych.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji szczegółowo opisano w SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Aparat do krążenia pozaustrojowego wraz z wyposażeniem