See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028
Opis: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028”, której zakres obejmuje: • odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz dostarczenie ich do Instalacji Komunalnej (IK), • odbieranie odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny, zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Siedlce oraz uchwałą w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, • zagospodarowanie (odzysk i unieszkodliwienie) zebranych odpadów komunalnych, zgodnie z wytycznymi przyjętymi w przepisach prawa, • wyposażenie nieruchomości w odpowiednie do realizacji przedmiotu zamówienia ilości worków i pojemników do zbiórki odpadów poszczególnych rodzajów, • utrzymanie pojemników do zbiórki odpadów w odpowiednim stanie porządkowym, technicznym i sanitarnym (dezynfekcja oraz dezynsekcja i naprawy techniczne pojemników), • obsługa zgłoszeń i reklamacji związanych z realizacją przedmiotu zamówienia oraz zamówień na usługi.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.61.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90511200 Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część I. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028, w sektorze I.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.61.2026/Część I
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część II. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028, w sektorze II.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.61.2026/Część II
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część III. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028, w sektorze III.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.61.2026/Część III
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część IV. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028, w sektorze IV.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.61.2026/Część IV