2. Procedura
Procedura
Tytuł: ZP/PN/2026/54-ortopedia II
Opis: Pakiet 1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183200 Protezy ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1