Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Al. Niepodległości 30
Miejscowość: Częstochowa
Kod pocztowy: 42-216