694524-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi opieki dziennej – „Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych”
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych”
Opis: 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 1.3. Zamówienie zostało podzielone na dwie (2) części: a) część 1 – Świadczenie usług opiekuńczych; b) część 2 – Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych. 2. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA. Termin wykonania zamówienia dla wszystkich części zamówienia wynosi: od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. 3. ZAMÓWIENIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7) USTAWY PZP Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług. 4. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO 4.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem. 4.2. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp (o ile został sformułowany), zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 4.3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. 4.4. W przypadku, o którym mowa Rozdziale I, ust. 4, pkt 4.2. (o ile został sformułowany) i pkt 4.3. SWZ, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. 5. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA Szczegółowy opis został zawarty w Rozdziale I, ust. 17. SWZ. 6. WYMAGANIA DOTYCZĄCE ZABEZPIECZENIA NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości stanowiącej 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie. Wykonawca wnosi zabezpieczenie odrębnie na każdą z części, na która jego oferta została uznana za najkorzystniejszą. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji zostały zawarte w rozdziale VIII do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: WZP.C.271.1.60.2026.SW
Rodzaj procedury: Otwarta
Główne aspekty procedury: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp w związku z art. 359 pkt 1) ustawy Pzp (tzw. zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi), z możliwością zastosowania, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85312100 Usługi opieki dziennej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 85311100 Usługi opieki społecznej dla osób starszych, 85311200 Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych, 85311300 Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży, 85312400 Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: "Świadczenie usług opiekuńczych"
Opis: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług opiekuńczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1 przedmiotu zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: "Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych"
Opis: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2 przedmiotu zamówienia