See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa, montaż i uruchomienie Tomografu Komputerowego i Aparatu RTG wraz z szkoleniem i adaptacją pomieszczeń
Opis: Dostawa, montaż i uruchomienie Tomografu Komputerowego i Aparatu RTG wraz z szkoleniem i adaptacją pomieszczeń
Wewnętrzny identyfikator: SZW/DZP/69/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33115100 Skanery do tomografii komputerowej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33115000 Urządzenia do tomografii, 45215140 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych, 33111000 Aparatura rentgenowska
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: zadanie 1
Opis: Tomograf Komputerowy
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33115000 Urządzenia do tomografii, 45215140 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: zadanie 2
Opis: Aparat cyfrowy sufitowy RTG
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33111000 Aparatura rentgenowska