2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski
Opis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zwanych w dalszej części „nieruchomościami zamieszkałymi”, położonych w granicach administracyjnych Gminy Aleksandrów Kujawski. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w SWZ, Część III – Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90500000 Usługi związane z odpadami, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90514000 Usługi recyklingu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90500000 Usługi związane z odpadami