694891-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różne urządzenia i produkty medyczne – Dostawa sprzętu patomorfologicznego.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu patomorfologicznego.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu patomorfologicznego Wyszczególnienie ilościowe zostało określone w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w Zestawieniach parametrów techniczno - użytkowych stanowiących załączniki nr 7.1, 7.2, 7.3 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP.281.69A.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: część nr 1 – Skaner preparatów histologicznych
Opis: Wyszczególnienie ilościowe zostało określone w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w Zestawieniach parametrów techniczno - użytkowych stanowiących załączniki nr 7.1 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: część nr 1 – Skaner preparatów histologicznych
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: część nr 2 – Urządzenie do izolacji kwasów nukleinowych
Opis: Wyszczególnienie ilościowe zostało określone w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w Zestawieniach parametrów techniczno - użytkowych stanowiących załączniki nr 7.2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: część nr 2 – Urządzenie do izolacji kwasów nukleinowych
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: część nr 3 – Automatyczny system do odwapniania materiału twardego
Opis: Wyszczególnienie ilościowe zostało określone w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w Zestawieniach parametrów techniczno - użytkowych stanowiących załączniki nr 7.3 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: część nr 3 – Automatyczny system do odwapniania materiału twardego