See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy wyrobów medycznych do zabiegów hemodynamicznych
Opis: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych do zabiegów hemodynamicznych przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdego wyrobu określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Wewnętrzny identyfikator: SPZZOZ.XII.381.25/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33111710 Wyroby do angiografii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet Nr 1
Opis: Stenty wieńcowe kobaltowo-chromowe pokrywane analogiem rapamycyny (everolimus), cewniki balonowe typu „semi compliant” do zmian uwapnionych oraz prowadniki angioplastyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet Nr 2
Opis: Stent kobaltowo-chromowy uwalniający sirolimus, stentgraft Stent chromowo – kobaltowy z ultracienkimi przęsłami, pokryty pasywną powłoką, uwalniający sirolimus z polimeru o przedłużonej biodegradacji, Cewnik balonowy semi – compliant, Cewniki balonowe non – compliant, Cewniki balonowe uwalniające lek antyproliferacyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet Nr 3
Opis: Zestaw do angiografii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet Nr 4
Opis: Stenty wieńcowe platynowo-chromowe uwalniające pochodną rapamycyny (everolimus) do stentowania zmian zlokalizowanych w medialnych i dystalnych segmentach naczyń, wraz z cewnikami balonowymi „semi- i non compliant”oraz balony tnące. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet Nr 5
Opis: Przedłużający cewnik prowadzący typu “child in mother”oraz balon semi – complaint do zmian krytycznych(depozyt); Balony non-compliant (controlled compliance); materiał Nylon. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet Nr 6
Opis: Stent kobaltowo-chromowy uwalniający sirolimus bez powłoki polimerowej, kolec przelewowy, zestaw do angiografii , dren wysokocisnieniowy, łącznik typu Y, zestaw do zabiegów koronarografii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet Nr 7
Opis: Akcesoria dodatkowe oraz cewnik balonowy semi - compliant, cewnik diagnostyczny zbrojony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet Nr 8
Opis: Cewnik do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet Nr 9
Opis: Elektroda endokawitarna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet Nr 10
Opis: Introduktor do tętnicy promieniowej , stenty wieńcowe uwalniające lek z biodegradowalnego polimeru, cewnik angioplastyczny, cewnik przedłużający oraz zastawka hemostatyczna do cewnika przedłużającego, opaska uciskowa do tętnicy promieniowej oraz urządzenia do zamykania tętnic po naczyniowych zabiegach przezskórnych z korkiem kolagenowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet Nr 11
Opis: Cewniki IVUS, FFR, Zintegrowany system do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej IVUS oraz pomiaru gradientu przezzwężeniowego FFR, Zintegrowany system do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej IVUS oraz pomiaru gradientu przezzwężeniowego FFR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet Nr 12
Opis: Cewnik do aspiracji i ewakuacji skrzeplin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet Nr 13
Opis: Pętla typu „gęsiej szyjki” do usuwania ciał obcych, repozycjonowania stentów ,cewników; Pętla typu “gęsiej szyjki” do usuwania ciał obcych dla cieńszych naczyń repozycjonowania stentów, cewników, strzykawka wysokociśnieniowa do zabiegów PTCA oraz cewniki diagnostyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet Nr 14
Opis: Linia do pomiaru ciśnienia krwi metodą krwawą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet Nr 15
Opis: Kompres uciskowy do tętnicy udowej w kształcie UFO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet Nr 16
Opis: Wkład do strzykawki automatycznej kompatybilny ze strzykawką MEDTRON AG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet Nr 17
Opis: Cewnik prowadzący dla zróżnicowanych anatomii i typów naczyń , Stenty wieńcowe uwalniające lek, antyproliferacyjny z biokompatybilnego polimeru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Pakiet Nr 18
Opis: Cewnik balonowy nacinająco-pozycjonujący. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet Nr 18