695392-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi audytu wewnętrznego – Zawarcie umów ramowych na wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zawarcie umów ramowych na wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)
Opis: Postępowanie zmierzające do zawarcia umów ramowych prowadzone na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) zwanej dalej „PZP”, odpowiednio do stosownych przepisów dotyczących udzielenia zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej powyżej kwoty wartości zamówienia określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy PZP. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), zakwalifikowanym do udziału w projekcie „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” (APOZ 2.0) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa.Maksymalna liczba Wykonawców, z którymi Zamawiający zawrze umowy ramowe, wynosi 50 Wykonawców. Celem umowy ramowej jest ustalenie warunków dotyczących zamówień, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej tj. od dnia jej zawarcia do 31.07.2028 r., w szczególności maksymalnej ceny brutto za wykonanie etapu 1 i maksymalnej ceny brutto za wykonanie etapu 2 przedmiotu zamówienia. Podpisanie umowy ramowej na wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), jest warunkiem koniecznym, umożliwiającym dalsze uczestnictwo w postępowaniach wykonawczych, mających na celu zawarcie umów wykonawczych na wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) już w konkretnym podmiocie leczniczym.Sposób realizacji umowy ramowej: Zamawiający udzieli zamówienia, którego przedmiot jest objęty umową ramową Wykonawcom, z którymi zawarł umowę ramową zapraszając ich do składania ofert, zgodnie z wymaganiami art. 314 ust. 1 pkt 3 i art. 314 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych.Zamawiający przewiduje w ramach umowy ramowej wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w maksymalnie 90 podmiotach leczniczych posiadających w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (jednostka POZ), na terenie całego kraju. Podana liczba jest wielkością szacunkową, a faktyczna liczba podmiotów leczniczych objętych indywidualną opieka rówieśnika zawodowego (IOP) wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA BĘDĄCY PRZEDMIOTEM UMÓW WYKONAWCZYCH OKREŚLONY ZOSTAŁ W ZAŁĄCZNIKACH NR 1 DO SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKU NR 3.1. i 3.2 DO SWZ – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWNE. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - pkt. 3 SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: SAT.261.29.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79212200 Usługi audytu wewnętrznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79212300 Usługi audytu ustawowego, 79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, 79420000 Usługi związane z zarządzaniem, 79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Postępowanie zmierzające do zawarcia umów ramowych prowadzone na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) zwanej dalej „PZP”, odpowiednio do stosownych przepisów dotyczących udzielenia zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej powyżej kwoty wartości zamówienia określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy PZP. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), zakwalifikowanym do udziału w projekcie „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” (APOZ 2.0) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - pkt. 3 SWZ. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA BĘDĄCY PRZEDMIOTEM UMÓW WYKONAWCZYCH OKREŚLONY ZOSTAŁ W ZAŁĄCZNIKACH NR 1 DO SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKU NR 3.1. i 3.2 DO SWZ – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWNE.