2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wdrożenie infrastruktury klucza publicznego PKI
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa, wdrożenie, konfiguracja, integracja, uruchomienie, przetestowanie i objęcie gwarancją oraz asystą techniczną infrastruktury klucza publicznego PKI dla Gminy Olsztyn, obejmująca: 1) w ramach zamówienia podstawowego: a) dostawę, wdrożenie i konfigurację Systemu PKI; b) dostawę, wdrożenie i konfigurację urządzeń HSM oraz dodatkowego urządzenia do zabezpieczonego backupu materiału kluczowego; c) dostawę, wdrożenie i konfigurację serwerów czasu wraz z systemem zarządzającym o ile dotyczy; d) dostawę 300 kluczy sprzętowych; e) dostawę licencji; f) wykonanie integracji g) przeprowadzenie warsztatów; h) wykonanie dokumentacji technicznej oraz i) świadczenie wsparcia powdrożeniowego, gwarancji, rękojmi i asysty technicznej, w tym 200 godzin rozwojowych, 2) w ramach prawa opcji, niezależnie: a) Opcja A - dostawę, wdrożenie i konfigurację Systemu KMS wraz z integracją z HSM i systemami Zamawiającego; b) Opcja B - dostawę maksymalnie 600 tokenów FIDO2 w proporcji USB-A/USB-C wskazanej przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, na warunkach określonych w Umowie, Opisie Przedmiotu Zamówienia, który zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CIUWO.232.13.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Skrócenie terminu z 35 dni do 30 dni zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, tj. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: W ramach prawa opcji, niezależnie: a) Opcja A - dostawę, wdrożenie i konfigurację Systemu KMS wraz z integracją z HSM i systemami Zamawiającego; b) Opcja B - dostawę maksymalnie 600 tokenów FIDO2 w proporcji USB-A/USB-C wskazanej przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, na warunkach określonych w Umowie, Opisie Przedmiotu Zamówienia, który zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ.