695635-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące – Dostawa i montaż mebli biurowych dla Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa i montaż mebli biurowych dla Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
Opis: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa i montaż mebli biurowych dla Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku”. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: BZP.261.23.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39000000 Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa i montaż mebli biurowych dla Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku”