2. Procedura
Procedura
Tytuł: Nadzór Inwestorski (Inżyniera) nad realizacją inwestycji pn.: „Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej i Kamiennego Potoku: Duszniki-Zdrój, Szczytna rz. Bystrzyca Dusznicka”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Nadzór Inwestorski nad realizacją inwestycji pn.: „Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej i Kamiennego Potoku: Duszniki-Zdrój, Szczytna rz. Bystrzyca Dusznicka”. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej i Kamiennego Potoku: Duszniki-Zdrój, Szczytna rz. Bystrzyca Dusznicka” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, Działanie FENX 02.04 „Adaptacja do zmian klimatu, zapobieganie klęskom i katastrofom”, Typ projektu: Budowa, przebudowa lub remont urządzeń wodnych i infrastruktury towarzyszącej, służących zmniejszeniu skutków powodzi lub suszy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: V.ROZ.270.2.128.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001