695760-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Wapno uwodnione – Dostawy wapna hydratyzowanego wysokoreaktywnego do ZTPOK MKUO ProNatura Sp. z o.o. _część I
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy wapna hydratyzowanego wysokoreaktywnego do ZTPOK MKUO ProNatura Sp. z o.o. _część I
Opis: Przedmiotem zamówienia są dostawy wapna hydratyzowanego wysokoreaktywnego do ZTPOK MKUO ProNatura Sp. z o.o. _część I; w zakresie, terminie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: MKUO ProNatura ZP/NO/51/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24213000 Wapno uwodnione
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje prawo opcji na zasadach, w sposób i w zakresie określonym w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego będzie mógł skorzystać jedno lub wielokrotnie w ramach realizacji umowy.