695856-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Elektryczność – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów Morskiego Oddziału Straży Granicznej
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów Morskiego Oddziału Straży Granicznej
Opis: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów Morskiego Oddziału Straży Granicznej obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej. Sprzedaż energii elektrycznej powinna odbywać się na warunkach określonych obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 43 ze zm.), ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 795 ze zm.) oraz ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.). Obliczenie ilości zużytej energii elektrycznej odbywać się będzie na podstawie wskazań zainstalowanych liczników energii elektrycznej w oparciu o taryfy opłat zatwierdzone przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Standardowe parametry jakościowe energii elektrycznej dla odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej Standardowe parametry jakościowe energii elektrycznej przy pobieraniu przez odbiorcę zaliczanego do grup przyłączeniowych IV i V mocy czynnej nie większej od mocy umownej oraz przy współczynniku tg fi nie większym niż 0,4 przedstawiają się następująco: 1) wartość średnia częstotliwości mierzonej przez 10 sekund w miejscach przyłączenia powinna być zawarta w przedziale: a) 50 Hz 1% (od 49,5 Hz do 50,5 Hz) przez 99,5 % tygodnia, b) 50 Hz +4 % /-6 % (od 47 Hz do 52 Hz) przez 100 % tygodnia; 2) w każdym tygodniu 95 % ze zbioru 10-minutowych średnich wartości skutecznych napięcia zasilającego powinno mieścić się w przedziale odchyleń 10 % napięcia znamionowego; 3) przez 95 % czasu każdego tygodnia, wskaźnik długookresowego migotania światła Plt spowodowanego wahaniami napięcia zasilającego nie powinien być większy od 1; 4) w ciągu każdego tygodnia 95 % ze zbioru 10-minutowych średnich wartości skutecznych: składowej symetrycznej kolejności przeciwnej napięcia zasilającego powinno mieścić się w przedziale od 0% do 2% wartości składowej kolejności zgodnej, 5) w każdym tygodniu wartość maksymalna ze zbioru 10-minutowych średnich wartości współczynnika odkształcenia wyższymi harmonicznymi napięcia zasilającego (THD), uwzględniającego wyższe harmoniczne do rzędu 50, jest mniejsza lub równa 8%. Miejsce realizacji zamówienia: zgodnie z treścią Opisu przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia (pkt 2.5 Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej "Specyfikacją") Dostawy energii będą realizowane w terminie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r. (dotyczy wszystkich części zamówienia).
Wewnętrzny identyfikator: 23/ZP/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 65310000 Przesył energii elektrycznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Kompleks Morskiego Oddziału Straży Granicznej, 80 – 563 Gdańsk, ul. Oliwska 35
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Kompleks Morskiego Oddziału Straży Granicznej, 80 – 563 Gdańsk, ul. Oliwska 35 , zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu, ul. Sikorskiego 7
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu, ul. Sikorskiego 7 , zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 2 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Pomorski Dywizjon Straży Granicznej Port w Kołobrzegu, 78 – 100 Kołobrzeg, ul. Wiosenna 4a
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Pomorski Dywizjon Straży Granicznej Port w Kołobrzegu, 78 – 100 Kołobrzeg, ul. Wiosenna 4a, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 3 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: : Kaszubski Dywizjon Straży Granicznej w Gdańsku – Westerplatte, 80 – 601 Gdańsk –Westerplatte, ul. mjr Henryka Sucharskiego 80
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: : Kaszubski Dywizjon Straży Granicznej w Gdańsku – Westerplatte, 80 – 601 Gdańsk –Westerplatte, ul. mjr Henryka Sucharskiego 80, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 4 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Ośrodek Szkoleniowo–Konferencyjny „Magnolia” w Sopocie, 81–715 Sopot, ul. Haffnera 100
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Ośrodek Szkoleniowo–Konferencyjny „Magnolia” w Sopocie, 81–715 Sopot, ul. Haffnera 100, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 5 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej we Władysławowie Grupa Zamiejscowa w Łebie, 84 – 360 Łeba, ul. Jachtowa 6
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu:Placówka Straży Granicznej we Władysławowie Grupa Zamiejscowa w Łebie, 84 – 360 Łeba, ul. Jachtowa 6, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 6 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Ustce, 76 – 270 Ustka, ul. Uroczysko 4
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Ustce, 76 – 270 Ustka, ul. Uroczysko 4, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 7 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej we Władysławowie, 84 – 120 Władysławowo, ul. Morska 7
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej we Władysławowie, 84 – 120 Władysławowo, ul. Morska 7, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 8 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Ustce, 76 – 270 Ustka, ul. Marynarki Polskiej 5
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Ustce, 76 – 270 Ustka, ul. Marynarki Polskiej 5, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 9 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: 76 – 100 Sławno, ul. Polanowska 1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: 76 – 100 Sławno, ul. Polanowska 1 , zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 10 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny w Jastarni, 84 – 140 Jastarnia, ul. Zdrojowa dz. 13/1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny w Jastarni, 84 – 140 Jastarnia, ul. Zdrojowa dz. 13/1, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 11 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Nowa Karczma, 83 – 404 Nowa Karczma, gm. Krynica Morska dz. 2/1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Nowa Karczma, 83 – 404 Nowa Karczma, gm. Krynica Morska dz. 2/1 , zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 12 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Rozewie, 84 – 104 Rozewie, w kompleksie wojskowym 4181, działka nr 488, gm. Władysławowo
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Rozewie, 84 – 104 Rozewie, w kompleksie wojskowym 4181, działka nr 488, gm. Władysławowo, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 13 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Białogóra, 84 – 113 Białogóra, w kompleksie wojskowym 4121, działka nr 2/4, 2/5, gm. Krokowa
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: , zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 14 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Łazy, 76 – 002 Łazy, w kompleksie wojskowym 4613, dz. nr 26
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Łazy, 76 – 002 Łazy, w kompleksie wojskowym 4613, dz. nr 26, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 15 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Darłówko, 76 – 153 Darłowo, działka nr 2/21
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Darłówko, 76 – 153 Darłowo, działka nr 2/21, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 16 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Czołpino, 76–214 Czołpino, w kompleksie wojskowym 4126, dz. nr 20/8
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Czołpino, 76–214 Czołpino, w kompleksie wojskowym 4126, dz. nr 20/8, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 17 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Ustka, 76 – 270 Ustka, ul. Uroczysko 4, działka nr 1198/9
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Ustka, 76 – 270 Ustka, ul. Uroczysko 4, działka nr 1198/9 , zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 18 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Jarosławiec, 76 – 107 Jarosławiec, ul. Nadmorska działka nr 251
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Jarosławiec, 76 – 107 Jarosławiec, ul. Nadmorska działka nr 251 , zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 19 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Kołobrzeg, 78–100 Kołobrzeg, w kompleksie wojskowym 4252, ul. Wiosenna, działka nr 3/7
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Kołobrzeg, 78–100 Kołobrzeg, w kompleksie wojskowym 4252, ul. Wiosenna, działka nr 3/7, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 20 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Skowronki, 82 – 110 Kąty Rybackie, dz. nr 781/2, 781/5, gm. Sztutowo
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Skowronki, 82 – 110 Kąty Rybackie, dz. nr 781/2, 781/5, gm. Sztutowo, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 21 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Baza dla statków powietrznych w Gdańsku–Rębiechowie, 80 – 298 Gdańsk, ul. Szybowcowa 39
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Baza dla statków powietrznych w Gdańsku–Rębiechowie, 80 – 298 Gdańsk, ul. Szybowcowa 39, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 22 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Krynicy Morskiej, 82–120 Krynica Morska, ul. Wojska Polskiego 1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Krynicy Morskiej, 82–120 Krynica Morska, ul. Wojska Polskiego 1, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 23 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Obiekt Straży Granicznej w Starej Pasłęce 84 – 500 Stara Pasłęka 9
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Obiekt Straży Granicznej w Starej Pasłęce 84 – 500 Stara Pasłęka 9, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 24 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Szafa Teletechniczna Stegna, 82 – 103 Stegna, ul. Morska
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Szafa Teletechniczna Stegna, 82 – 103 Stegna, ul. Morska, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 25 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy w Karwi, 84 – 105 Karwia, ul. Wojska Polskiego 32
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy w Karwi, 84 – 105 Karwia, ul. Wojska Polskiego 32, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 26 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu Grupa Zamiejscowa w Darłowie, 76–150 Darłowo, ul. O. D. Tynieckiego 33
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu Grupa Zamiejscowa w Darłowie, 76–150 Darłowo, ul. O. D. Tynieckiego 33, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 27 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Mrzeżyno, 72-330 Mrzeżyno, w kompleksie wojskowym 4064, dz. nr 9
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Mrzeżyno, 72-330 Mrzeżyno, w kompleksie wojskowym 4064, dz. nr 9, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 28 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Niechorze, 72 – 350 Niechorze, w kompleksie wojskowym 4281, dz. nr 366
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Niechorze, 72 – 350 Niechorze, w kompleksie wojskowym 4281, dz. nr 366, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 29 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Dziwnów, 72 – 420 Dziwnów, w kompleksie wojskowym 4301, dz. nr 11
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Dziwnów, 72 – 420 Dziwnów, w kompleksie wojskowym 4301, dz. nr 11, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 30 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej Świnoujście Grupa Zamiejscowa w Rewalu, 72 – 344 Rewal, ul. Dworcowa 14
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej Świnoujście Grupa Zamiejscowa w Rewalu, 72 – 344 Rewal, ul. Dworcowa 14, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 31 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Pomorski Dywizjon Straży Granicznej w Świnoujściu, 72 – 600 Świnoujście, ul. Grodzka 4
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Pomorski Dywizjon Straży Granicznej w Świnoujściu, 72 – 600 Świnoujście, ul. Grodzka 4, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 32 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Szczecinie, 71 – 210 Szczecin, ul. Żołnierska 4
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Szczecinie, 71 – 210 Szczecin, ul. Żołnierska 4, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 33 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Obiekt Straży Granicznej w Świnoujściu, 72 – 600 Świnoujście, ul. Marynarki Wojennej 78
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Obiekt Straży Granicznej w Świnoujściu, 72 – 600 Świnoujście, ul. Marynarki Wojennej 78, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym rozdział 2 Specyfikacji, oraz Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącymi pkt 8.2 Specyfikacji, w okresie: 01.01.2027 r. - 31.12.2028 r.
Wewnętrzny identyfikator: Część 34 zamówienia