2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Odbiór oraz zagospodarowanie w procesie odzysku R3 odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom wytwarzanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór oraz zagospodarowanie w procesie odzysku R3 odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) z możliwością składania ofert na 2 części (zadania). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1A.
Wewnętrzny identyfikator: ZP-URB-19/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór oraz zagospodarowanie w procesie odzysku R3 odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) Część I
Opis: Część I - sukcesywny odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 03 w procesie odzysku R3, o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), powstający po procesie D8 odpadów 19 12 12 w instalacji MBP w Lulkowie, po przesianiu odpadów ustabilizowanych na sicie o oczkach 20 mm. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 05 03, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie około 6500,00 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1A.
Wewnętrzny identyfikator: ZP-URB-19/2026 Część I
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji polegające na zwiększeniu ilości odbieranych i zagospodarowanych odpadów o maksymalnie 650 Mg, co stanowi 10 % maksymalnej wartości zamówienia podstawowego na następujących zasadach: a) Wykorzystanie wskazanej opcji nastąpić może w terminie obowiązywania umowy i będzie rozliczane w oparciu o ceny jednostkowe podane w ofercie oraz zasady wynikające z umowy, b) Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne poinformowanie Wykonawcy przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji, c) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego, d) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części. W przypadku skorzystania z prawa opcji w części, Zamawiający ma prawo realizować prawo opcji wielokrotnie, do wyczerpania ilości wskazanej w § 1 ust. 4 Wzoru umowy, e) Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego wykorzystania. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od potrzeb Zamawiającego i nie stanowi podstawy dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: „Odbiór oraz zagospodarowanie w procesie odzysku R3 odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom wytwarzanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie” Część II
Opis: Część II - sukcesywny odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 03 w procesie odzysku R3 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), powstający w MBP w Lulkowie, w procesie R3 w instalacji tlenowej, przeznaczonej do kompostowania odpadów zielonych oraz innych bioodpadów, po przesianiu na sicie o oczkach 20 mm. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 05 03, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie około 2500,00 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1A.
Wewnętrzny identyfikator: ZP-URB-19/2026 Część II
Opis opcji: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji polegające na zwiększeniu ilości odbieranych i zagospodarowanych odpadów o maksymalnie 250 Mg, co stanowi 10 % maksymalnej wartości zamówienia podstawowego na następujących zasadach: a) Wykorzystanie wskazanej opcji nastąpić może w terminie obowiązywania umowy i będzie rozliczane w oparciu o ceny jednostkowe podane w ofercie oraz zasady wynikające z umowy, b) Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne poinformowanie Wykonawcy przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji, c) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego, d) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części. W przypadku skorzystania z prawa opcji w części, Zamawiający ma prawo realizować prawo opcji wielokrotnie, do wyczerpania ilości wskazanej w § 1 ust. 4 Wzoru umowy, e) Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego wykorzystania. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od potrzeb Zamawiającego i nie stanowi podstawy dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia.