2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych na terenie ZZ w Inowrocławiu (umowa ramowa)
Opis: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja prac związanych z eksploatacją, konserwacją i utrzymaniem urządzeń wodnych na terenie ZZ w Inowrocławiu.
Wewnętrzny identyfikator: D.ROZ.270.2.71.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71330000 Różne usługi inżynieryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja prac związanych z eksploatacją, konserwacją i utrzymaniem urządzeń wodnych na terenie ZZ w Inowrocławiu