696213-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów – Świadczenie usług serwisu i asysty technicznej w zakresie urządzeń firm Cisco i Palo Alto
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług serwisu i asysty technicznej w zakresie urządzeń firm Cisco i Palo Alto
Opis: 1. Przedmiot zamówienia: Świadczenie usług serwisu i asysty technicznej w zakresie urządzeń firmy Cisco i Paulo Alto oraz systemu monitorowania infrastruktury MSS. Główne miejsce świadczenia usług: CZSM, ul. E. Orzeszkowej 2, Elbląg 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi serwisu technicznego urządzeń i oprogramowania producentów Cisco Systems INC. i Palo Alto Networks Inc (są zainstalowane u Zamawiającego) zgodnie z Załącznikiem nr 1 do projektu Umowy, stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Przez usługę serwisu oraz asysty technicznej zwany dalej serwisem rozumie się wszelkie działania – w tym także działania zdalne – niezbędne do usunięcia wady sprzętu lub oprogramowania i przywrócenia do sprawności technicznej zgodnej z parametrami gwarantowanymi przez ich producenta z uwzględnieniem normalnego zużycia sprzętu. 4. Czas trwania serwisu technicznego wynosi 36 miesięcy. 5. Usługa stanowiąca przedmiot zamówienia świadczona będzie w siedzibie Zamawiającego lub zdalnie poprzez usługę zdalnego dostępu, w zależności od wymagań Zamawiającego.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Nie wymagane