696328-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Elektroniczne usługi elektronicznej wymiany danych – Monitoring pracy zainstalowanych sterowników sygnalizacji świetlnej wraz z realizacją komunikacji w ramach priorytetów dla transportu publicznego oraz dostępem do kamer monitoringu
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Monitoring pracy zainstalowanych sterowników sygnalizacji świetlnej wraz z realizacją komunikacji w ramach priorytetów dla transportu publicznego oraz dostępem do kamer monitoringu
Opis: Monitoring pracy zainstalowanych sterowników sygnalizacji świetlnej wraz z realizacją komunikacji w ramach priorytetów dla transportu publicznego oraz dostępem do kamer monitoringu Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia znajdującym się w SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: ZDM/UM/DZP/91/PN/25/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 64216110 Elektroniczne usługi elektronicznej wymiany danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0003
Opis: Monitoring pracy zainstalowanych sterowników sygnalizacji świetlnej wraz z realizacją komunikacji w ramach priorytetów dla transportu publicznego oraz dostępem do kamer monitoringu, zgodnie z SWZ wraz z zał.