696359-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi prowadzenia kampanii reklamowych – Realizacja kampanii outdoorowej i indoorowej dotyczącej Funduszy Europejskich wraz z prawem opcji
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Realizacja kampanii outdoorowej i indoorowej dotyczącej Funduszy Europejskich wraz z prawem opcji
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja kampanii outdoorowej i indoorowej dotyczącej Funduszy Europejskich dla Departamentu Systemu Zarządzania Programami Europejskimi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. 2. Zamówienie składa się z dwóch części: a) Część 1 - Usługa realizacji kampanii outdoorowej polegającej na oklejeniu reklamą autobusów z zewnątrz oraz umieszczeniu plakatów A4 wewnątrz autobusów Małopolskich Linii Dowozowych (MLD), których właścicielem są Koleje Małopolskie Sp. z o.o. b) Część 2 - Usługa realizacji kampanii outdoorowej i indoorowej na dworcach autobusowych w Małopolsce, obejmująca wynajem powierzchni reklamowych wraz z produkcją, drukiem, montażem, emisją oraz demontażem materiałów reklamowych. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w każdej części zamówienia z prawa opcji. Realizacja zamówienia w ramach prawa opcji zakończy się nie później niż do 12 miesięcy od dnia zakończenia zamówienia podstawowego (tj. od dnia odbioru), odpowiednio dla danej części. Zamówienie w ramach prawach opcji wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie wyrażające chęć zrealizowania zamówienia w ramach prawa opcji w terminie do 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi odpowiednio załącznik nr 1D do swz dla części 1 oraz załącznik nr 1E do swz dla części 2 i będzie on wprowadzony, odpowiednio dla danej części, jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1Ca do swz dla części 1 oraz załącznik nr 1Cb do swz dla części 2 (zwane są dalej wzorem umowy). 6. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Poprzednie ogłoszenie: 48022-2026
Wewnętrzny identyfikator: SP-VIII.272.10.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający korzysta z procedury przyspieszonej, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp, które zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie Internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji 21.01.2026 r., a opublikowane pod nr Dz.U. S: 15/2026 48022-2026 i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego 22.01.2026 r.
Główne aspekty procedury: Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79341400 Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Realizacja kampanii outdoorowej i indoorowej dotyczącej Funduszy Europejskich wraz z prawem opcji - cz. 1
Wewnętrzny identyfikator: SP-VIII.272.10.2026 cz. 1
Opcje:
Opis opcji: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w każdej części zamówienia z prawa opcji. Realizacja zamówienia w ramach prawa opcji zakończy się nie później niż do 12 miesięcy od dnia zakończenia zamówienia podstawowego (tj. od dnia odbioru), odpowiednio dla danej części. Zamówienie w ramach prawach opcji wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie wyrażające chęć zrealizowania zamówienia w ramach prawa opcji w terminie do 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi odpowiednio załącznik nr 1D do swz dla części 1 oraz załącznik nr 1E do swz dla części 2 i będzie on wprowadzony, odpowiednio dla danej części, jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1Ca do swz dla części 1 oraz załącznik nr 1Cb do swz dla części 2 (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Wartość opcji netto w cz. 1 wynosi 88 900,00 zł, wartość opcji netto w cz. 2 wynosi 49 220,00 zł.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Realizacja kampanii outdoorowej i indoorowej dotyczącej Funduszy Europejskich wraz z prawem opcji - cz. 2
Wewnętrzny identyfikator: SP-VIII.272.10.2026 cz. 2