2. Procedura
Procedura
Tytuł: Udzielenie kredytu w walucie polskiej na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Wieruszów
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: Udzielenie kredytu w walucie polskiej na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Wieruszów. 2. Kwota kredytu: do 5 000 000,00 zł 3. Szczegółowe informacje w rozdziale 4 SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: ZR.271.41.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 793), zwanej w dalszej części SWZ „ustawą Pzp”. 2. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (odwrócona kolejność oceny). 3. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ). Zamawiający zażąda złożenia JEDZ wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w trybie art. 126 ust. 1 ustawy Pzp.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66113000 Usługi udzielania kredytu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001