2. Procedura
Procedura
Tytuł: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu nad realizacją zadań: „System Zarządzania Ruchem wraz z ITS” oraz „System sprzedaży biletów i informacji pasażerskiej dla Miasta Koszalina”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu przy przygotowaniu i realizacji dwóch zadań inwestycyjnych Gminy Miasta Koszalin: 1) Zadanie Nr 1: System zarządzania ruchem wraz z ITS” 2) Zadanie Nr 2: System sprzedaży biletów i informacji pasażerskiej dla Miasta Koszalina.” 2. Zadania realizowane są w ramach projektu pn.: „System sprzedaży biletów i informacji pasażerskiej dla Miasta Koszalina” FENX.03.01-IP.02.-0062/24 w ramach działania FANX.03.01 Transport miejski priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021 – 2027. 3. Wykonawca jako Inżynier Kontraktu będzie realizował czynności nadzorcze, kontrolne, weryfikacyjne i koordynacyjne związane z realizacją ww. zadań działając w imieniu Zamawiającego. 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa SWZ wraz z załącznikami. 5. Postępowanie o szacunkowej wartości powyżej 216 000 euro prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2026, poz. 793), zwana dalej ustawą Pzp.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71520000 Usługi nadzoru budowlanego, 71541000 Usługi zarządzania projektem budowlanym, 71356300 Usługi wsparcia technicznego, 72224000 Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1.Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu przy przygotowaniu i realizacji dwóch zadań inwestycyjnych Gminy Miasta Koszalin:1)Zadanie Nr 1: System zarządzania ruchem wraz z ITS”,2)Zadanie Nr 2: System sprzedaży biletów i informacji pasażerskiej dla Miasta Koszalina.” 2.Zadania realizowane są w ramach projektu pn.: „System sprzedaży biletów i informacji pasażerskiej dla Miasta Koszalina” FENX.03.01-IP.02.-0062/24 w ramach działania FANX.03.01 Transport miejski priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021 – 2027. 3.Wykonawca jako Inżynier Kontraktu będzie realizował czynności nadzorcze, kontrolne, weryfikacyjne i koordynacyjne związane z realizacją ww. zadań działając w imieniu Zamawiającego. 4.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa SWZ wraz z załącznikami. 5.Dokumenty wymagane przez Zamawiającego, które należy złożyć na Platformie składając ofertę:1) Formularz Oferty, według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 1 do SWZ; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej; 3)pełnomocnictwo zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (wg wzoru stanowiącego Załącznik Nr 4 do SWZ); 4)oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy, wskazujące, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, składają oświadczenie zawarte w Formularzu oferty (Załącznik Nr 1 do SWZ). 2.Oświadczenie oraz podmiotowe środki dowodowe, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy: 1)oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, złożone na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, Załącznik Nr 3 do SWZ. 2)informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a)art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy Pzp, b)art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp ; 3)odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4; 4)oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej (Załącznik Nr 5 do SWZ) 5)oświadczenie o aktualności: - informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: 1) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, 2) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,3) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, 4) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, - informacji, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania w związku z agresja Rosji na Ukrainę (Załącznik Nr 6 do SWZ). 6) wykazu usług (Załącznik Nr 7 do SWZ). 7)dowody określające czy usługi zostały wykonane należycie. 8)wykaz osób, (Załącznik Nr 8 do SWZ).;9)W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia oświadczenia i informacje wskazane w ppkt 1 do 5 - składa każdy z tych Wykonawców; 10) W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby: Oświadczenia i informacje wskazane w ppkt 1-3 i 5 - składa każdy z podmiotów. 2.Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem formy elektronicznej pod rygorem nieważności i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3.Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy zawarte są w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 10 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek zawrzeć umowę zgodnie z tymi postanowieniami. 4.Wykonawca wniesie zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5% podanej w ofercie ceny całkowitej. 5.Zamawiający nie dopuszcza do udziału w postępowaniu Wykonawcy, który: 1) prowadzi działalność gospodarczą oraz ma siedzibę albo miejsce zamieszkania w innych państwach niż państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej "państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych"; 2) ubiega się wspólnie o udzielenie zamówienia z Wykonawcami pochodzącymi z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych; 3) polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, o których mowa w art. 118 ust. 1 ustawy, pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych; 4) powierza wykonanie części zamówienia podwykonawcom pochodzącym z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych; 5) umożliwia podwykonawcy powierzenie części zamówienia dalszym podwykonawcom pochodzącym z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych.
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.