2. Procedura
Procedura
Tytuł: DZP/42/26 WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W RAMACH ZADAŃ INWESTYCYJNYCH
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadań inwestycyjnych dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 4 zadania.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45211350 Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45442100 Roboty malarskie, 45410000 Tynkowanie, 45432111 Kładzenie wykładzin elastycznych, 45421146 Instalowanie sufitów podwieszanych, 45421000 Roboty w zakresie stolarki budowlanej, 45324000 Roboty w zakresie okładziny tynkowej, 45311200 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych, 45317000 Inne instalacje elektryczne, 45343000 Roboty instalacyjne przeciwpożarowe, 45314320 Instalowanie okablowania komputerowego, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: ZADANIE 1 - REMONT ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO- POŁOŻNICZEGO
Opis: ZADANIE 1 - REMONT ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO- POŁOŻNICZEGO
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: ZADANIE 2 - REMONT ODDZIAŁU REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ
Opis: ZADANIE 2 - REMONT ODDZIAŁU REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: ZADANIE 3 - REMONT POMIESZCZEŃ NA CELE ODDZIAŁU REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ
Opis: ZADANIE 3 - REMONT POMIESZCZEŃ NA CELE ODDZIAŁU REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: ZADANIE 4 - REMONT POMIESZCZEŃ W RAMACH PROJEKTU "LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ"
Opis: ZADANIE 4 - REMONT POMIESZCZEŃ W RAMACH PROJEKTU "LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ"