2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) wraz z niezbędnym wyposażeniem ze środków Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia
Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) wraz z niezbędnym wyposażeniem ze środków Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia.
Wewnętrzny identyfikator: NLZ.2026.271.87
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33186000 Pozaustrojowe układy krążeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1.
Opis: Zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) wraz z niezbędnym wyposażeniem ze środków Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia
Wewnętrzny identyfikator: część 1