696877-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały medyczne – DOSTAWĘ WYROBÓW MEDYCZNYCH I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWĘ WYROBÓW MEDYCZNYCH I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Opis: Przedmiot zamówienia został podzielony na 15 zadań, szczegółowo określono w załącznikach nr 1: zadanie 1 - zadanie 15 do SWZ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1
Opis: Opatrunki różne
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2
Opis: Serwety operacyjne i siatki operacyjne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie 3
Opis: Podkłady i pieluchy
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4
Opis: Zestawy zabiegowe
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie 5
Opis: Ubrania operacyjne
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie 6
Opis: Rękawice medyczne i chirurgiczne
Główna klasyfikacja (cpv): 18424300 Rękawice jednorazowe
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie 7
Opis: Różne produkty medyczne
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie 8
Opis: Zestawy do oddymiania
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie 9
Opis: Natrium Chloratum
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie 10
Opis: Paracetamolum
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie 11
Opis: Naczynia z pulpy
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie 12
Opis: Endoskopowy sprzęt 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie 13
Opis: Endoskopowy sprzęt 2
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie 14
Opis: Zestawy endoskopowe
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie 15
Opis: Introduktory endoskopowe