697067-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne – Sukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Opis: 1. Sukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, przedmiot zamówienia podzielony jest na 19 odrębnych zadań, w tym: Zadanie nr 1 Obróbka, mycie i dezynfekcja endoskopów elastycznych Zadanie nr 2 Mycie, dezynfekcja i pielęgnacja rąk. Zadanie nr 3 Maty dekontaminacyjne Zadanie nr 4 Preparat dezynfekcyjny przeznaczony do dezynfekcji lodówek i powierzchni mających kontakt z żywnością Zadanie nr 5 Dekontaminacja skóry i oprzyrządowania lini naczyniowej Zadanie nr 6 Preparaty do dekontaminacji maszynowej Zadanie nr 7 Preparat do dezynfekcji powierzchni o pełnym spektrum działania Zadanie nr 8 Preparaty gotowe do użycia do mycia i dezynfekcji małych powierzchni Zadanie nr 9 Preparat do dezynfekcji powierzchni o pełnym spektrum działania. Zadanie nr 10 Preparat do dekontaminacji skóry, błon śluzowych u pajentów leżących Zadanie nr 11 Preparat do manualnej dekontaminacji endoskopów oraz sprzętu medycznego Zadanie nr 12 Preparat myjąco - dezynfekcyjny do dużych powierzchni szpitalnych Zadanie nr 13 Preparaty do ran i błon śluzowych Zadanie nr 14 Szczotki do chirurgicznego mycia rąk Zadanie nr 15 Preparaty do higienicznego mycia i dezynfekcji rąk kompatybilne z systemami dozującymi NEXA Zadanie nr 16 Sterylne preparaty oraz jałowe akcesoria do CLEAN ROOM Zadanie nr 17 Wanienki do wstępnej dezynfekcji narzędzi Zadanie nr 18 Wyroby medyczne do pielęgnacji i leczenia ran Zadanie nr 19 Środki do automatycznych i manualnych procesów dla sterylizatorni oraz Stacji Łóżek 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1. Specyfikacja cenowa – załącznik nr 2.1-2.19 do SWZ 2. Wymagana klasyfikacja produktów -– załącznik nr 2.20 do SWZ 3. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 4. Wykaz wymaganych– próbek - ocena jakości - załącznik nr 6 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 6. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 4 do SWZ. Zmiana umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 17.01.2027r. 10. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZ/DZ-381-1-58/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1 Obróbka, mycie i dezynfekcja endoskopów elastycznych
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.1 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2 Mycie, dezynfekcja i pielęgnacja rąk.
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.2 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3 Maty dekontaminacyjne
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.3 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4 Preparat dezynfekcyjny przeznaczony do dezynfekcji lodówek i powierzchni mających kontakt z żywnością
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.4 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5 Dekontaminacja skóry i oprzyrządowania linii naczyniowej
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.5 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6 Preparaty do dekontaminacji maszynowej
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.6 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7 Preparat do dezynfekcji powierzchni o pełnym spektrum działania
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.7 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8 Preparaty gotowe do użycia do mycia i dezynfekcji małych powierzchni
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.8 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9 Preparat do dezynfekcji powierzchni o pełnym spektrum działania.
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.9 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 10 Preparat do dekontaminacji skóry, błon śluzowych u pacjentów leżących
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.10 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11 Preparat do manualnej dekontaminacji endoskopów oraz sprzętu medycznego
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.11 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12 Preparat myjąco - dezynfekcyjny do dużych powierzchni szpitalnych
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.12 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13 Preparaty do ran i błon śluzowych
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.13 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie nr 14 Szczotki do chirurgicznego mycia rąk
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.14 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie nr 15 Preparaty do higienicznego mycia i dezynfekcji rąk kompatybilne z systemami dozującymi NEXA
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.15 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie nr 16 Sterylne preparaty oraz jałowe akcesoria do CLEAN ROOM
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.16 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie nr 17 Wanienki do wstępnej dezynfekcji narzędzi
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.17 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Zadanie nr 18 Wyroby medyczne do pielęgnacji i leczenia ran
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.18 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Zadanie nr 19 Środki do automatycznych i manualnych procesów dla sterylizatorni oraz Stacji Łóżek
Opis: 1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.19 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: zad. nr 19