Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Miejsce realizacji
Miejscowość: Wieliszew
Podpodział krajowy (NUTS): Warszawski zachodni (PL913)