697303-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty farmaceutyczne – Sukcesywna dostawa leków, preparatów mlekozastępczych oraz środków do żywienia dojelitowego i pozajelitowego dla Prudnickiego Centrum Medycznego S. A. w Prudniku.
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywna dostawa leków, preparatów mlekozastępczych oraz środków do żywienia dojelitowego i pozajelitowego dla Prudnickiego Centrum Medycznego S. A. w Prudniku.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa leków, preparatów mlekozastępczych oraz środków do żywienia dojelitowego i pozajelitowego dla Prudnickiego Centrum Medycznego S. A. w Prudniku. Przedmiot Zamówienia składa się z 27 części.
Rodzaj procedury: Otwarta
Główne aspekty procedury: Opis zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Sukcesywna dostawa leków, preparatów mlekozastępczych oraz środków do żywienia dojelitowego i pozajelitowego dla Prudnickiego Centrum Medycznego S. A. w Prudniku
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, preparatów mlekozastępczych oraz środków do żywienia dojelitowego i pozajelitowego dla Prudnickiego Centrum Medycznego S. A. w Prudniku. Przedmiot został podzielony na 27 części. Opis zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: 1/X/2026
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Leki 1
Opis: Część 1, Leki 1 wg Załącznika nr 1.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Leki 2
Opis: Część 2, Leki 2 wg Załącznika nr 1.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Leki 3
Opis: Część 3, Leki 3 wg załącznika nr 1.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Leki 4
Opis: Część 4, Leki 4 wg Załącznika nr 1.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Leki 5
Opis: Część 5, Leki 5 wg załącznika nr 1.5
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Leki 6
Opis: Część 6, Leki 6 wg załącznika nr 1.6
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Leki 7
Opis: Część 7, Leki 7 wg Załącznika nr 1.7
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Leki 8
Opis: Część 8, Leki 8 wg załącznika nr 1.8
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Leki 9
Opis: Część 9, Leki 9 wg załącznika nr 1.9
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Leki 10
Opis: Część 10, Leki 10 wg załącznika nr 1.10
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Leki 11
Opis: Część 11, Leki 11mwg załącznika nr 1.11
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Leki 12
Opis: Część 12, Leki 12 wg załącznika nr 1.12
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Leki 13
Opis: Część 13, Leki 13 wg załącznika nr 1.13
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Leki 14
Opis: Część 14, Leki 14 wg załącznika nr 1.14
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Leki 15
Opis: Część 15, Leki 15 wg załącznika nr 1.15
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Leki 16
Opis: Część 16, Leki 16 wg załącznika nr 1.16
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Leki 17
Opis: Część 17, Leki 17 wg załącznika nr 1.17
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Leki 18
Opis: Część 18, Leki 18 wg Załącznika nr 1.18
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Leki 19
Opis: Część 19, Leki 19 wg załącznika nr 1.19
Wewnętrzny identyfikator: Część 19
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Leki 20
Opis: Część 20, Leki 20 wg załącznika nr 1.20
Wewnętrzny identyfikator: Część 20
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Leki 21
Opis: Część 21, Leki 21 wg Załącznika nr 1.21
Wewnętrzny identyfikator: Część 21
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Leki 22
Opis: Część 22, Leki 22 wg załącznika nr 1.22
Wewnętrzny identyfikator: Część 22
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Leki 23
Opis: Część 23, Leki 23 wg załącznika nr 1.23
Wewnętrzny identyfikator: Część 23
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Leki 24
Opis: Część 24, Leki 24 wg załącznika nr 1.24
Wewnętrzny identyfikator: Część 24
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Leki 25
Opis: Część 25, Leki 25 wg załącznika nr 1.25
Wewnętrzny identyfikator: Część 25
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Leki 26
Opis: Część 26, Leki 26 wg załącznika nr 1.26
Wewnętrzny identyfikator: Część 26
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Leki 27
Opis: Część 27, Leki 27 wg załącznika nr 1.27
Wewnętrzny identyfikator: Część 27