697406-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzątania budynków – Usługa sprzątania pomieszczeń Posterunku Policji w Lipniku
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń Posterunku Policji w Lipniku
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń Posterunku Policji w Lipniku, 27-540 Lipnik 23a.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Brak opcji i wznowień.