697421-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Cytometry – ZP/90/2026 Dostawa sortera komórkowego wraz z kabiną biobezpieczeństwa klasy II (BSL2) na potrzeby Zespołu Laboratoriów BRaIn w ramach Centralnego Laboratorium Badawczego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: ZP/90/2026 Dostawa sortera komórkowego wraz z kabiną biobezpieczeństwa klasy II (BSL2) na potrzeby Zespołu Laboratoriów BRaIn w ramach Centralnego Laboratorium Badawczego
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cyfrowego sortera komórkowego, działającego w oparciu o technologię cytometrii przepływowej wraz z komorą bezpieczeństwa biologicznego klasy II (BSC) w ramach projektu „Wdrożenie technologii cytometrii spektralnej i sortowania komórek w Centralnym Laboratorium Badawczym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia-stanowi załącznik nr 2 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38434510 Cytometry
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cyfrowego sortera komórkowego, działającego w oparciu o technologię cytometrii przepływowej wraz z komorą bezpieczeństwa biologicznego klasy II (BSC) w ramach projektu „Wdrożenie technologii cytometrii spektralnej i sortowania komórek w Centralnym Laboratorium Badawczym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”.
Opcje:
Opis opcji: bez opcji