2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie iluminacji świątecznej na terenie Gminy Miasta Gdańska
Opis: Wykonanie iluminacji świątecznej na terenie Gminy Miasta Gdańska
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39298900 Różne wyroby dekoracyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001