697688-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego – Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych w Gminie Sokółka
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych w Gminie Sokółka
Opis: Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na czterech liniach komunikacyjnych. Usługa przewozu świadczona będzie w dni nauki szkolnej. Wykonawca będzie świadczył usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych: 1) Zadanie nr 1: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 87 234,00 km w tym: a) Linia S Sokółka – Sokółka przez Kraśniany, Gliniszcze Małe: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 37 285,5 wkm (wozokilometrów). przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 26,5 wkm = 79,5 wkm/dzień), b) Linia B Sokółka – Sokółka przez Plebanowce, Bogusze:wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 49 948,5 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 35,5 wkm = 106,5 wkm/dzień), 2) Zadanie nr 2 wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 87 937,50 km w tym: a) Linia M Sokółka – Sokółka przez Malawicze Dolne, Orłowicze: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 56 280,00 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 40 wkm = 120 wkm/dzień), b) Linia K Sokółka – Sokółka przez Szyszki, Stara Kamionka: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 31 657,50 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 22,5 wkm = 67,5 wkm/dzień), W trakcie realizacji usługi przebieg i długość linii komunikacyjnych może ulec zmianom ± 20 %, zamawiający może według potrzeb zwiększyć lub zmniejszyć liczbę obsługiwanych przystanków w ramach linii komunikacyjnych Przedmiotem zamówienia jest również zakup biletów miesięcznych w ilości około 118 biletów miesięcznie uczniom z gminy Sokółka realizującym obowiązek szkolny na podstawie przepisów art. 39 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe ( t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 900 z późn. zm.) na liniach komunikacyjnych utworzonych przez organizatora publicznego transportu na terenie Gminy Sokółka. Bilety miesięczne będą sprzedawane przez Operatora z uwzględnieniem ulg ustawowych wynikających z obowiązujących przepisów w okresie od lutego 2026 r, do czerwca 2029 r z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Opisie Przedmiotu zamówienia oraz w istotnych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, stanowiących Załączniki do SWZ. Wewnętrzny identyfikator: PI.I.271.26.2026
Wewnętrzny identyfikator: PI.I.271.26.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych Zadanie nr 1
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych. 2. Usługa przewozu świadczona będzie w dni nauki szkolnej. 3. Wykonawca będzie świadczył usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych dla Zadaniea nr 1: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 87 234,00 km w tym: a) Linia S Sokółka – Sokółka przez Kraśniany, Gliniszcze Małe: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 37 285,5 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 26,5 wkm = 79,5 wkm/dzień), b) Linia B Sokółka – Sokółka przez Plebanowce, Bogusze: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 49 948,5 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 35,5 wkm = 106,5 wkm/dzień), Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w Istotnych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, stanowiących Załączniki do SWZ.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych Zadanie 2.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych. 2. Usługa przewozu świadczona będzie w dni nauki szkolnej. 3. Wykonawca będzie świadczył usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych dla Zadania nr 2 wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 87 937,50 km w tym: a) Linia M Sokółka – Sokółka przez Malawicze Dolne, Orłowicze: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 56 280,00 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 40 wkm = 120 wkm/dzień), b) Linia K Sokółka – Sokółka przez Szyszki, Stara Kamionka: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 31 657,50 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 22,5 wkm = 67,5 wkm/dzień),