2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu radiolinii cyfrowych typu punkt-punkt w celu realizacji łączy dla systemu TETRA w ENEA Operator sp. z o.o.
Opis: Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu radiolinii cyfrowych typu punkt-punkt w celu realizacji łączy dla systemu TETRA w ENEA Operator sp. z o.o.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32510000 Bezprzewodowy system telekomunikacyjny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001