697911-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różne produkty lecznicze – LEKI 36
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: LEKI 36
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków stosowanych w programach lekowych, chemioterapii i RDTL w celu zabezpieczenia terapii pacjentów leczonych w SPSKM
Wewnętrzny identyfikator: ZP-26-127UN
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: https://www.platformazakupowa.pl
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 1
Opis: produkt leczniczy
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Opcje:
Opis opcji: Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 3
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 4
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 5
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet 6
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet 7
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet 8
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet 9
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet 10
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet 11
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet 12
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet 13
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet 14
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 14
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet 15
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 15
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet 16
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 16
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Pakiet 17
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 17
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pakiet 18
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 18
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Pakiet 19
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 19
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Pakiet 20
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 20
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Pakiet 21
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 21
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Pakiet 22
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 22
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Pakiet 23
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 23
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Pakiet 24
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 24
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Pakiet 25
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 25
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Pakiet 26
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 26
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Pakiet 27
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 27
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Pakiet 28
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 28
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Pakiet 29
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 29
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Pakiet 30
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 30
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Pakiet 31
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 31
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Pakiet 32
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 32
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Pakiet 33
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 33
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Pakiet 34
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 34
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Pakiet 35
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 35
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Pakiet 36
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 36
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Pakiet 37
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 37
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Pakiet 38
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 38
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Pakiet 39
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 39
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Pakiet 40
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 40
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Pakiet 41
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 41
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Pakiet 42
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 42
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Pakiet 43
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 43