697985-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi opróżniania basenów septycznych lub zbiorników septycznych – Usługa serwisu przenośnych kabin wc z umywalką oraz umywalek w kompleksach administrowanych przez 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa serwisu przenośnych kabin wc z umywalką oraz umywalek w kompleksach administrowanych przez 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu przenośnych kabin wc z umywalką oraz umywalek w kompleksach administrowanych przez 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka na okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy jednakże nie wcześniej niż od 01.01.2027 r.
Wewnętrzny identyfikator: 50/INFR/6WOG/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90460000 Usługi opróżniania basenów septycznych lub zbiorników septycznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa serwisu przenośnych kabin wc z umywalką oraz umywalek w kompleksach administrowanych przez 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka na okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy jednakże nie wcześniej niż od 01.01.2027 r.