Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71540000 Usługi zarządzania budową, 71521000 Usługi nadzorowania placu budowy, 73111000 Laboratoryjne usługi badawcze, 71330000 Różne usługi inżynieryjne, 71351914 Usługi archeologiczne
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Kielecki (PL721)
Kraj: Polska
Informacje dodatkowe: Planowane zadanie inwestycyjne zlokalizowane jest w województwie świętokrzyskim