698048-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi przygotowywania posiłków – Świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
Wewnętrzny identyfikator: PZOZ/DZP/382/21PN/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55321000 Usługi przygotowywania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku