698073-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi związane z odpadami – Świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Nowogard
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Nowogard
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia został podzielony na dwie części tj: 1) Zadanie 1 (część 1): usługa odbioru odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz odbioru niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, położonych w SEKTORZE 1 2) Zadanie 2 (część 2): usługa odbioru odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz odbioru niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, położonych w SEKTORZE 2
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Usługa odbioru odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz odbioru niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, położonych w SEKTORZE 1
Opis: Część I – odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora nr I, obejmujący ulice: 3 Maja, 5 Marca, 700 Lecia, Armii Krajowej, Bankową, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Blacharską, Brzozową, Cypriana Kamila Norwida, Dębową, Dworcową, Fabryczną, Gen. Józefa Bema, Gen. Józefa Wybickiego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Jana Kilińskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jesionową, Jodłową, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Kosynierów, Kościelna, Kowalską, Leśną, Lipową, Luboszan, Ludwika Waryńskiego, Lutyków, Macieja Rataja, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Monte Cassino, Obodrytów, Osiedlową, Plac Ofiar Katynia, Plac Szarych Szeregów, Plac Wolności, Pocztową, Promenada, Racławicką, Romualda Traugutta, Rtm. W. Pileckiego, Sądową, Słoneczną, Stanisława Rzeszowskiego, Stanisława Staszica, Stefana Czarnieckiego, Stefana Grota-Roweckiego, Stolarską, Szkolną, Świerkową, Tadeusza Kościuszki, Teodora Roosevelta, Topolową, Warszawską, Wiejską, Wileńską, Wojska Polskiego, Zamkową, Zieloną i kolonię Smużyny oraz sołectwa: Błotno, Boguszyce, Brzozowo, Czermnica, Dąbrowa, Glicko, Grabin, Karsk, Lestkowo, Łęgno, Miętno, Olchowo, Orzechowo, Orzesze, Sikorki, Strzelewo, Szczytniki, Świerczewo, Trzechel, Wierzchy, Wojcieszyn, Wołowiec, Żabowo.
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 Prawa polegającego na powtórzeniu podobnych usług w wysokości 50 % zamówienia podstawowego. . Okres obowiązywania umowy to 24 miesiące od daty jej zawarcia lecz nie szybciej niż 01.01.2027 r.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Usługa odbioru odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz odbioru niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, położonych w SEKTORZE 2
Opis: Część II – odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie sektora nr II, obejmujący ulice: 15 Lutego, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Bohaterów Warszawy, Cmentarną, Górną, Gryfitów, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II, Juliusza Słowackiego, Krótką, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księcia Racibora I, Kwietniową, Łąkową, Magazynową, Mikołaja Reja, Młynarską, Nadtorowa, Ogrodową, Polną, Radosława, Stefana Żeromskiego, Światowida, Wartcka, Władysława Reymonta, Zaciszną i kolonię Pustać oraz sołectwa: Długołęka, Jarchlino, Konarzewo, Krasnołęka, Kulice, Maszkowo, Osowo, Ostrzyca, Sąpolnica, Słajsino, Wierzbięcin, Wyszomierz, Żabówko.
Opis opcji: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 Prawa polegającego na powtórzeniu podobnych usług w wysokości 50 % zamówienia podstawowego. Okres obowiązywania umowy to 24 miesiące od daty jej zawarcia lecz nie szybciej niż 01.01.2027 r.