698174-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi ubezpieczeniowe – USŁUGA UBEZPIECZENIA GRUPY LUBELSKIEJ – 7 SZPITALI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: USŁUGA UBEZPIECZENIA GRUPY LUBELSKIEJ – 7 SZPITALI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
Opis: Przedmiotem postępowania jest: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Celejowie PAKIET IV 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET V 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET VI 1. Ubezpieczenia komunikacyjne Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej PAKIET VII 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET VIII 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli PAKIET IX 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET X 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET XI 1. Ubezpieczenia komunikacyjne Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie PAKIET XII 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET XIII 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET XIV 1. Ubezpieczenia komunikacyjne Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej PAKIET XV 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET XVI 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk PAKIET XVII 1. Ubezpieczenia komunikacyjne Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Samodzielnego Publicznego ZOZ w Nałęczowie PAKIET XVIII 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET XIX 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET XX 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Wewnętrzny identyfikator: SWZ NR 23850/2026/Grupa Lubelska
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: PAKIET I
Opis: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: PAKIET II
Opis: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: PAKIET III
Opis: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: PAKIET IV
Opis: Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Celejowie 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: PAKIET V
Opis: Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Celejowie 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: PAKIET VI
Opis: Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Celejowie 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: PAKIET VII
Opis: Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: PAKIET VIII
Opis: Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: PAKIET IX
Opis: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: PAKIET X
Opis: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: PAKIET XI
Opis: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: PAKIET XII
Opis: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: PAKIET XIII
Opis: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: PAKIET XIV
Opis: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: PAKIET XV
Opis: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: PAKIET XVI
Opis: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: PAKIET XVII
Opis: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: PAKIET XVIII
Opis: Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Samodzielnego Publicznego ZOZ w Nałęczowie 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: PAKIET XIX
Opis: Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Samodzielnego Publicznego ZOZ w Nałęczowie 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: PAKIET XX
Opis: Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Samodzielnego Publicznego ZOZ w Nałęczowie 1. Ubezpieczenia komunikacyjne