698275-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różny sprzęt i artykuły biurowe – Dostawa papieru ksero, artykułów biurowych oraz skoroszytów z podziałem na 3 części
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa papieru ksero, artykułów biurowych oraz skoroszytów z podziałem na 3 części
Opis: Opis przedmiotu zamówienia - załączniki do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: AL-OZP.272-23/26/ZP/PN
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30190000 Różny sprzęt i artykuły biurowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30100000 Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli, 30197630 Papier do drukowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: część 1 - dostawa papieru ksero
Opis: część 1: dostawa papieru ksero 1. Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 (dot. części 1 i 2 zamówienia) do Specyfikacji Warunków Zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 2 (dot. części 1 i 2 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): - 3. Główny przedmiot: 30190000-7, 30197630-1 Papier do drukowania. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 2 (dot. części 1 i 2 zamówienia) do SWZ. 8. Termin wykonania zamówienia: w zakresie części 1 i 2 postępowania termin wynosi 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem w zakresie poz. 132 (pudła archiwizacyjne) OPZ dot. części 2 – Załącznik nr 7 do SWZ – gdzie termin dostawy wynosi do 30 listopada 2026r. 9. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - zapisy w SWZ. 11. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 13. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 14. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Punkt 2.3.2 SWZ 15. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Punkt 2.1 i 8.7 SWZ. 16. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej m.in. - Punkt 1.3 SWZ. 17. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem https://duw.ezamawiajacy.pl - Punkt 2.1 SWZ. 18. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Punkt 18 SWZ. 19. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Wewnętrzny identyfikator: AL-OZP.272-23/26/ZP/PN - część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: część 2 - dostawa artykułów biurowych
Opis: część 2 - dostawa artykułów biurowych 1. Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 (dot. części 1 i 2 zamówienia) do Specyfikacji Warunków Zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 2 (dot. części 1 i 2 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): - 3. Główny przedmiot: 30190000-7, 30100000-0 Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 2 (dot. części 1 i 2 zamówienia) do SWZ. 8. Termin wykonania zamówienia: w zakresie części 1 i 2 postępowania termin wynosi 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem w zakresie poz. 132 (pudła archiwizacyjne) OPZ dot. części 2 – Załącznik nr 7 do SWZ – gdzie termin dostawy wynosi do 30 listopada 2026r. 9. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - zapisy w SWZ. 11. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 13. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 14. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Punkt 2.3.2 SWZ 15. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Punkt 2.1 i 8.7 SWZ. 16. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej m.in. - Punkt 1.3 SWZ. 17. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem https://duw.ezamawiajacy.pl - Punkt 2.1 SWZ. 18. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Punkt 18 SWZ. 19. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Wewnętrzny identyfikator: AL-OZP.272-23/26/ZP/PN - część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: część 3 - dostawa skoroszytów
Opis: część 3 - dostawa skoroszytów 1. Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 8 (dot. części 3 zamówienia) do Specyfikacji Warunków Zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 2a (dot. części 3 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): - 3. Główny przedmiot: 30190000-7 Różny sprzęt i artykuły biurowe; Dodatkowy przedmiot: 30100000-0 Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 2a (dot. części 3 zamówienia) do SWZ. 8. Termin wykonania zamówienia: w zakresie części 3 postępowania wynosi 30 dni od dnia podpisania umowy (nie później niż do 07.12.2026r.) 9. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - zapisy w SWZ. 11. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 13. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 14. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Punkt 2.3.2 SWZ 15. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Punkt 2.1 i 8.7 SWZ. 16. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej m.in. - Punkt 1.3 SWZ. 17. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem https://duw.ezamawiajacy.pl - Punkt 2.1 SWZ. 18. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Punkt 18 SWZ. 19. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Wewnętrzny identyfikator: AL-OZP.272-23/26/ZP/PN - część 3