698300-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi wywozu odpadów – Wywóz stałych odpadów komunalnych oraz umożliwienie ich segregacji wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i odpadów segregowanych z kompleksów wojskowych funkcjonujących na terenie działania 34. WOG Rzeszów. (zamówienie z podziałem na 19 części)
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wywóz stałych odpadów komunalnych oraz umożliwienie ich segregacji wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i odpadów segregowanych z kompleksów wojskowych funkcjonujących na terenie działania 34. WOG Rzeszów. (zamówienie z podziałem na 19 części)
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wywóz stałych odpadów komunalnych oraz umożliwienie ich segregacji wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych kompleksów wojskowych funkcjonujących na terenie 34 WOG w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i odpadów segregowanych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 19 następujących części: 1) Część nr 1: Wywóz odpadów z m. Rzeszów 2) Część nr 2: Wywóz odpadów z m. Jasionka 3) Część nr 3: Wywóz odpadów z m. Przemyśl i Pikulice 4) Część nr 4: Wywóz odpadów z m. Żurawica i Buszkowiczki 5) Część nr 5: Wywóz odpadów z m. Nisko i Moskale 6) Część nr 6: Wywóz odpadów z m. Kurzyna Wielka 7) Część nr 7: Wywóz odpadów z m. Trzcianiec 8) Część nr 8: Wywóz odpadów z m. Sanok 9) Część nr 9: Wywóz odpadów z m. Jasło 10) Część nr 10: Wywóz odpadów z m. Dębica 11) Część nr 11: Wywóz odpadów z m. Gniewczyna Łańcucka 12) Część nr 12: Wywóz odpadów z m. Lesko 13) Część nr 13: Wywóz odpadów z m. Rajskie 14) Część nr 14: Wywóz odpadów z m. Łomna 15) Część nr 15: Wywóz odpadów z m. Jarosław 16) Część nr 16: Wywóz odpadów z m. Wysoka Głogowska 17) Część nr 17: Wywóz odpadów z m. Głogów Małopolski 18) Część nr 18: Wywóz odpadów z m. Michałówka 19) Część nr 19: Wywóz odpadów z m. Siedliska 3. Zgodnie z art. 95 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę wszystkich osób realizujących usługę wywozu odpadów komunalnych i segregowanych. 4. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia stanowią: 1) Formularze kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1A – 1S do SWZ (w zależności od części, o którą wykonawca będzie się ubiegać), 2) postanowienia Projektu umowy – Załącznik nr 4 do SWZ, 3) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/13/2027
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część nr 1: Wywóz odpadów z m. Rzeszów
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Rzeszów wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 8 490 m3 (4 245 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 4 245 w ramach opcji); b) segregowane: 1 530 m3 (765 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 765 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 9 punktów odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Opcje:
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1A (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2: Wywóz odpadów z m. Jasionka
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Jasionka wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 2 500 m3 (1 250 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 250 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 450 m3 (225 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 225 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 4 punkty odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1B (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3: Wywóz odpadów z m. Przemyśl, Pikulice
Opis: Część nr 3: Wywóz odpadów z m. Przemyśl i Pikulice Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie m. Przemyśl i Pikulice wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 2720 m3 (1 360 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 360 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 490 m3 (245 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 245 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 8 punktów odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1C (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4: Wywóz odpadów z m. Żurawica i Buszkowiczki
Opis: Część nr 4: Wywóz odpadów z m. Żurawica i Buszkowiczki Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Żurawica wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 1 808 m3 (904 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 904 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 244 m3 (122 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 122 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 2 punkty odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1D (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5: Wywóz odpadów z m. Nisko i Moskale
Opis: Część nr 5: Wywóz odpadów z m. Nisko i Moskale Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Nisko i Moskale wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 2 740 m3 (1 370 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 370 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 430 m3 (215 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 215 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 3 punkty odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1E (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część nr 6: Wywóz odpadów z m. Kurzyna Wielka
Opis: Część nr 6: Wywóz odpadów z m. Kurzyna Wielka Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Kurzyna Wielka wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 240 m3 (120 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 120 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 40 m3 (20 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 20 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1F (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 7: Wywóz odpadów z m. Trzcianiec
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Trzcianiec wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 400 m3 (200 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 200 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1G (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 8: Wywóz odpadów z m. Sanok
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Sanok wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 260 m3 (130 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 130 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 50 m3 (25 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 25 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 2 punkty odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1H (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 9: Wywóz odpadów z m. Jasło
Opis: Część nr 9: Wywóz odpadów z m. Jasło Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Jasło wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 10 m3 (5 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 5 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1I (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część nr 10: Wywóz odpadów z m. Dębica
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Dębica wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 300 m3 (150 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 150 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1J (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część nr 11: Wywóz odpadów z m. Gniewczyna Łańcucka
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1K (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część nr 12: Wywóz odpadów z m. Lesko
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Lesko wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 6 m3 (3 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 3 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 2 m3 (1 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1L (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część nr 13: Wywóz odpadów z m. Rajskie
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Rajskie wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 10 m3 (5 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 5 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1Ł (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część nr 14: Wywóz odpadów z m. Łomna
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Łomna wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 10 m3 (5 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 5 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1M (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część nr 15: Wywóz odpadów z m. Jarosław
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Jarosław wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 2 590 m3 (1 295 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 295 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 480 m3 (240 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 240 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 3 punkty odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1N (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część nr 16: Wywóz odpadów z m. Wysoka Głogowska
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Wysoka Głogowska wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 100 m3 (50 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 50 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 20 m3 (10 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 10 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1O (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część nr 17: Wywóz odpadów z m. Głogów Małopolski
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Głogów Małopolski wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 90 m3 (45 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 45 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 22 m3 (11 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 11 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 2 punkty odbioru
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1P (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część nr 18: Wywóz odpadów z m. Michałówka
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Michałówka wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 8 m3 (4 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 4 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 4 m3 (2 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 2 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 18
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1R (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część nr 19: Wywóz odpadów z m. Siedliska
Opis: Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Michałówka wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2027 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 20 m3 (10 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 10 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 2 punkty odbioru.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19
Opis opcji: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionego w załączniku nr 1S (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 29 listopada 2027 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 29 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją. 6. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą.