698307-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów – Cyberbezpieczne wodociągi w Gminie Rajgród
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi - Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Cyberbezpieczne wodociągi w Gminie Rajgród
Opis: Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie i wdrożenie SZBI, BCP i DRP, przeprowadzenie audytów oraz szkoleń, a także dostawę sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz dostawę agregatu prądotwórczego. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: Zadanie nr 1, Zadanie nr 2 i Zadanie nr 3.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 72800000 Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 32420000 Urządzenia sieciowe, 35100000 Urządzenia awaryjne i zabezpieczające, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48820000 Serwery, 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia, 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 72315000 Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające, 72150000 Usługi doradztwa w zakresie audytu komputerowego oraz sprzętu komputerowego, 72810000 Usługi audytu komputerowego, 80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego, 80550000 Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa, 31122000 Jednostki prądotwórcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis: W ramach realizacji przedmiotowego zadania Wykonawca wykona usługę polegająca na kompleksowym wdrożeniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI), planów ciągłości działania (BCP) oraz odtwarzania po awarii (DRP) w przedsiębiorstwie wodociągowym z uwzględnieniem specyfiki sektora infrastruktury krytycznej. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 11 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Główna klasyfikacja (cpv): 72315000 Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Opcje:
Opis opcji: Nie dotyczy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2
Opis: W ramach realizacji przedmiotowego zadania Wykonawca przeprowadzi niezależny audyt organizacyjny i techniczny w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz zapewni dostawę sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem i szkoleniami użytkowników. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 11 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 30200000 Urządzenia komputerowe, 32420000 Urządzenia sieciowe, 35100000 Urządzenia awaryjne i zabezpieczające, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48820000 Serwery, 72800000 Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów, 72810000 Usługi audytu komputerowego, 80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego, 80550000 Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3
Opis: W ramach realizacji przedmiotowego zadania Wykonawca zapewni dostawę i uruchomienie agregatu prądotwórczego. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 11 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31122000 Jednostki prądotwórcze