698417-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różne urządzenia i produkty medyczne – ZP/CZD/112/26 Dostawa osprzętu i wyrobów medycznych do przygotowywania mieszanin do żywienia pozajelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: ZP/CZD/112/26 Dostawa osprzętu i wyrobów medycznych do przygotowywania mieszanin do żywienia pozajelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa osprzętu i wyrobów medycznych do przygotowywania mieszanin do żywienia pozajelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy: ............................... Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych Powody niedokonania podziału na części: podział zamówienia na mniejsze części nie zwiększyłby grona wykonawców mogących przystąpić do postępowania.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/CZD/112/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa osprzętu i wyrobów medycznych do przygotowania mieszanin do żywienia pozajelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu i wyrobów medycznych do przygotowania mieszanin do żywienia pozajelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika tj: 1. "Mieszalnik do automatycznego przygotowywania mieszanin do żywienia pozajelitowego o objętości do 4000 ml dla dzieci i dorosłych (...) 2. Pojedynczy zestaw transferowy z 26 liniami kompatybilny z mieszalnikiem zaoferowanym w pozycji 1, umożliwiający wyprodukowanie 325 litrów (300 l makro, 25 l mikro) mieszaniny bez konieczności zmiany zestawu 3. Uniwersalny przyrząd kolcowy służący do pobrania makroskładnika do drenu w zestawie transferowym z poz.2, z osłonką i końcówką żeńską luer lock x 5 szt. 4. Uniwersalny przyrząd kolcowy służący do pobrania mikroskładnika do drenu w zestawie transferowym z poz.2 x 1 szt. 5. Konektor umożliwiający połączenie strzykawki z drenem w zestawie transferowym z poz.2 x 1 szt. 6. Worek kalibracyjny 2000 ml kompatybilny bez dodatkowych elementów łączących z dziennym zestawem transferowym z poz.2 7. Jednorazowy, wielowarstwowy, jałowy, apirogenny worek jednokomorowy do żywienia pozajelitowego. 8. Jednorazowy, wielowarstwowy, jałowy, apirogenny worek jednokomorowy do żywienia pozajelitowego. 9. Jednorazowy, wielowarstwowy, jałowy, apirogenny worek jednokomorowy do żywienia pozajelitowego. 10. Jednorazowy, wielowarstwowy, jałowy, apirogenny worek jednokomorowy do żywienia pozajelitowego. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w SWZ - zał. nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Dostawa osprzętu i wyrobów medycznych do przygotowania mieszanin do żywienia pozajelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika.