Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33181520 Wyroby do dializy nerkowej
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: UL. BIALSKA 104/118
Miejscowość: Częstochowa
Kod pocztowy: 42-200