See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, wobec czego dokonał podziału zakresu zamówienia na 8 zadań: Zadanie nr 1: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (925, 6015), Witkowo (936), Przybrodzin (5444), WCR Konin, Ruchocinek (4577) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 2: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (4204), Powidz (6015) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 3: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Zadanie nr 4: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Zadanie nr 5: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Powidz (925), Witkowo (936), Powidz (6015), Ruchocinek (4577), Turek (8709), Kleczew (8748), Przybrodzin (5444) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Zadanie nr 6: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (4204) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Zadanie nr 7: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Zadanie nr 8: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: 37/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90919200 Usługi sprzątania biur, 77211500 Usługi pielęgnacji drzew, 77311000 Usługi utrzymania ogródków ozdobnych, 77312100 Usługi odchwaszczania, 77314100 Usługi w zakresie trawników, 77315000 Usługi w zakresie siewu, 77342000 Przycinanie żywopłotów, 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic, 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (925, 6015), Witkowo (936), Przybrodzin (5444), WCR Konin, Ruchocinek (4577) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Opis: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (925, 6015), Witkowo (936), Przybrodzin (5444), WCR Konin, Ruchocinek (4577) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2Ado SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90919200 Usługi sprzątania biur
Opcje:
Opis opcji: 1) Zamawiający może zwiększyć ilość powierzchni przewidzianych do wykonania usługi utrzymania czystości, tożsame z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. Dyspozycja w tym zakresie będzie uzależniona od posiadanych przez Zamawiającego środków finansowych oraz potrzeby zwiększenia zamówienia w stosunku do przewidzianego w podstawowym zakresie. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie, a rozliczenie będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. 2) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia wartości zamówienia będących przedmiotem umowy w ramach prawa opcji maksymalnie do 50% wynikających z formularza cenowego Wykonawcy. 3) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Realizacja prawa opcji będzie następowała, w terminie obowiązywania umowy. Brak realizacji zmówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4) Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji na zasadach niniejszej umowy w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Zamawiającego
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (4204), Powidz (6015) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu.
Opis: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (4204), Powidz (6015) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2B do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8B do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9B do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Opis: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2C do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8C do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9C do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Opis: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2D do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8D do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9D do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Powidz (925), Witkowo (936), Powidz (6015), Ruchocinek (4577), Turek (8709), Kleczew (8748), Przybrodzin (5444) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Opis: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Powidz (925), Witkowo (936), Powidz (6015), Ruchocinek (4577), Turek (8709), Kleczew (8748), Przybrodzin (5444) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2Edo SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8E do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9E do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 5
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77211500 Usługi pielęgnacji drzew, 77311000 Usługi utrzymania ogródków ozdobnych, 77312100 Usługi odchwaszczania, 77314100 Usługi w zakresie trawników, 77315000 Usługi w zakresie siewu, 77342000 Przycinanie żywopłotów, 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic, 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (4204) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Opis: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (4204) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2F do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8F do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9F do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Opis: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2G do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8G do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9G do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Opis: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9H do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 8