2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich dla TAURON Dystrybucja S.A. w roku 2027
Opis: Wskazany w SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: PZP/TD-CN/06707/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38554000 Liczniki elektryczności
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1 - Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich 1 fazowych i 3 fazowych.
Opis: wskazany w SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2 - Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich 1 fazowych i 3 fazowych.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2